[Zaspa TV] Strzeżony parking przy Pilotów 6 jest już tylko wspomnieniem

Wokół parkingu przy Pilotów 6 zrobiło się sporo szumu za sprawą psa Barrego, o którego perypetiach informował także nasz portal, najpierw w kontekście utraty „domu”, a później o szczęśliwym zakończeniu i wyjeździe psa na Mazury

Obecnie parking jest już całkowicie opustoszały. Zniknęła stróżówka, buda psa, tabliczki z numerami miejsc parkingowych i większość samochodów.

Większość, bowiem na placu wciąż stoją dwa samochody, Ford Escort i Skoda 105 oraz przyczepa kampingowa Niewiadów.

Ich właściciele nie zabrali swoich ruchomości z placu. Jaki czeka je los? Prawdopodobnie trafią na złom, zabrane przez Straż Miejską lub nowego zarządce terenu. Okazuje się jednak, że są hobbyści, którzy chętnie zajęliby się tymi „wrakami” i przywrócili im dawny blask.

Jeśli czytelnicy portalu Zaspa24.pl znają właścicieli lub mają z nimi jakiś kontakt prosimy o informację na adres redakcja@zaspa24.pl.

 

About Marcin

Zobacz również

[Zaspa24 TV] Zabudowa dawnego pasa startowego – Gdańsk Zaspa Młyniec – grudzień 2019

2 komentarze

  1. ciekawe niby parking strzezony a samochody widmo . Kazde miejsce ma swój numer i jest płatne .Panowie pilnujący maja adresy kierowców zostawiajacych swoje pojazdy na parkingu więc nie powinno być problemu ze znalezieniem wlaścicieli 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement