poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

ZAZ w Trójmieście już w listopadzie!

Isabelle Geffroy, czyli po prostu ZAZ, najpopularniejsza piosenkarka francuska ostatnich lat dokładnie rok po wydaniu płyty Paris zaprezentuje się na trzech koncertach w Polce.

Warszawa, Wrocław i Gdynia to miasta, do których zawita wspaniała francuska artystka ZAZ. 24, 25 i 26 listopada gwiazda przedstawi swoje najnowsze i te starsze przeboje. Zapowiedziała też, że usłyszymy absolutnie nowe, premierowe utwory!

Screenshot_10

Wszystkie Jej trzy studyjne albumy wydane do tej pory kilkukrotnie okryły się złotem. Jest jedną z niewielu, oby nie ostatnich autentycznych gwiazd muzyki – niewypromowanej przez żaden talk show, talent show czy inny format telewizyjny.
Od czasu gdy w wieku 26 lat postanowiła zająć się muzyką, czy robi to w kabarecie, na ulicach Montmartre czy w największych salach koncertowych, zawsze wzrusza i zachwyca publiczność talentem, autentycznością, żywiołowością, pięknem wykonania.

Ma fanów wśród sław jak Charles Aznavour czy Quincy Jones, ale przede wszystkim wśród rzesz miłośników świetnej muzyki na całym świecie.

  • 24 listopada 2015, Warszawa, Hala Koło, godzina 20:00
  • 25 listopada 2015, Wrocław, Hala Orbita, godzina 20:00
  • 26 listopada 2015, Gdynia Arena, godzina 20:00

Bilety w salonach EMPIK w całej Polsce  oraz na portalach biletowych. Ladies’ Jazz Festival prezentuje ZAZ!!!

Screenshot_9

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *