sobota , 23 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. 10 niesamowitych przygód Neli

„10 niesamowitych przygód Neli” to propozycja National Geographic. Nela jest małą reporterką, która nie tylko zaciekawi najmłodszych czytelników, ale także zachwyci dorosłych.

Piękne zdjęcia, kolorowe ilustracje i przyjazna treść – to wszystko można znaleźć w książce „10 niesamowitych przygód Neli”. Wraz z małą podróżniczką wyruszamy w podróże, które okazują się wspaniałymi przygodami. Wspólnie odwiedzamy między innymi Zanzibar, Boliwię i Tajlandię. Poznajemy zwyczaje słoni i dowiadujemy się, że tygrysy kochają wodę. Książka została podzielona na 10 fenomenalnych rozdziałów, a każdy to oddzielna opowieść Malej Reporterki.SONY DSC

Nela zaprasza nas do swojego świata na prawie 170 stronach pełnych przygód.  Przepięknie opisuje poznawany świat i zaskakuje swoją dojrzałością (Nela ma  dopiero 8 lat!). Niesamowite zdjęcia i świetne, krótkie teksty rozbudzają wyobraźnię,  a wśród najmłodszych czytelników na pewno znajdą się marzyciele i poszukiwacze  przygód.

„10 niesamowitych przygód Neli” to świetna książka zarówno dla dzieci jak i  rodziców. Wspólne czytanie to sposób na miłe spędzanie czasu, a Nela naprawdę  potrafi zainteresować nawet wybrednych czytelników.

Zobacz również

Projekt Helios na Scenie – Andrea Bocielli

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *