previous arrow
next arrow
Slider

Jesień pełna naturalnych zapachów z Original Source!

Jeśli na myśl o szarudze i panującym za oknem chłodzie, tracisz energię do codziennego życia, sięgnij po naturalnie intensywne żele pod prysznic Original Source i pozwól, żeby zapach pozytywnie Cię nakręcił. Marka rzuca wyzwanie jesiennej depresji! Broń? Warianty żeli pod prysznic Original Source inspirowane słodyczą natury. Cel? Walka z nudą i rutyną. Egzotyczny kokos? Magiczna czereśnia z pokrzywą? A może soczysta malina z wanilią? W Twojej łazience wybuchnie feeria barw i naturalnych zapachów. Zmysły zostaną pobudzone i rozgrzane do czerwoności!

Marka żeli pod prysznic Original Source, wycisnęła z natury słodkie mikstury, które podczas kąpieli zbombardują Twoją łazienkę intensywnymi zapachami i kolorami. Każdy wariant żelu pod prysznic ukryty w designerskiej butelce sprawi, że codzienny prysznic będzie przyjemnie pachnący i doda pozytywnej energii na cały dzień. Jeśli jesienią marzysz o tropikalnych wakacjach, sięgnij po ORIGINAL SOURCE Coconut. Ten żel pod prysznic zamieni zwykłą kąpiel w prysznic, z którego płynie słodkie mleko z tropikalnych kokosów. Zamknięte w butelce egzotyczne owoce dojrzewały w słońcu przez 328 dni, by zapewnić  Ci prawdziwie rajski relaks, zwłaszcza podczas jesiennej szarugi.

unnamed (1)

ORIGINAL SOURCE Wild Cherry & Nettle to magiczna mikstura, dzięki której wraz z każdą kroplą przeniesiesz się do tajemniczej krainy prysznica przyszłości. Daj się uwieść naturalnie intensywnej mocy słodkiej czereśni i aromatycznej pokrzywy zamkniętej w żelu pod prysznic Original Source Wild Cherry & Nettle! Uwaga! Ten wariant pozytywnie nakręca na cały dzień.

unnamed (5)

 

Kąpiel w soczystych malinach? Brzmi bardzo apetycznie. Dzięki wariantowi Original Source Raspberry & Vanilla możesz zanurzyć się w wannie pełnej owoców! A wszystko za sprawą dorodnych malin, które dojrzewały w słońcu przez 82 dni. Uważaj, bo ta mikstura nie tylko uzależnia, ale eksploduje swoim intensywnym zapachem w łazience i rozbudza apetyt na więcej!

 

unnamed

About Kasia

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *