sobota , 15 czerwiec 2024
Fot. Galeria Przymorze

Strefa coworkingowa i fitness club wracają do Galerii Przymorze

Zgodnie z wytycznymi GIS, od soboty 6 czerwca Galeria Przymorze otworzyła strefy pracy a także fitness klub Calypso. Oprócz tego ponownie otwarta została przestrzeń dla dzieci Bajkowy Labirynt. Wymienione miejsca działają zgodnie z wytycznymi sanitarnymi opracowanymi przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Po długim okresie oczekiwania, od ubiegłej soboty można odwiedzić fitness klub Calypso w Galerii Przymorze. Najważniejsze zasady bezpieczeństwa sanitarnego, wprowadzone w lokalu:

• Ograniczenie liczby klientów w pomieszczeniach (1 osoba na 10 m2)
• Ustawienie dodatkowych dozowników z płynem do dezynfekcji rąk przy wejściu do klubu
• Dezynfekcja każdego urządzenia używanego przez klienta po zakończonym ćwiczeniu
• Dezynfekcja blatu recepcyjny po każdym kliencie
• Zachowanie odpowiednich odległości między klientami przed recepcją – 1 osoba przy blacie recepcji
• Dezynfekcja szafek na ubranie przed i po korzystaniu przez klienta

Dla najmłodszych otwarto Bajkowy Labirynt – miejsce, w którym można wyśmienicie, a także bezpiecznie się bawić. Najemca lokalu w pełni dostosował się do wytycznych GIS oraz Ministerstwa Rozwoju i wprowadził następujące zasady korzystania z placu zabaw:

• Na wejściu do pomieszczenia ustawione są płyny do dezynfekcji rąk
• Rodzice muszą używać maseczek oraz otrzymują specjalne nakładki na stopy
• Zarówno opiekunowie, jak i dzieci na wejściu mają obowiązek zmiany skarpetek
• Dzieci dodatkowo muszą umyć ręce przed wejściem do sali zabaw

Galeria Przymorze zaprasza również do korzystania ze stref coworkingowej oraz czytelnika. Strefy te zostały otwarte zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadzone są najwyższe standardy higieniczne – przestrzenie będą regularnie dezynfekowane, miejsca pracy w strefie coworkingowej zostały tak przemodelowane, aby zachować odległość 1,5 m pomiędzy poszczególnymi osobami. Obowiązuje także dezynfekcja rąk – na gości centrum czekają dodatkowe dozowniki z płynem dezynfekującym.

Niezależnie od wytycznych dla poszczególnych branż, zwracamy uwagę naszych klientów, aby pamiętali o zachowaniu 2-metrowej odległości od innych, zasłaniali nos i usta w zamkniętej przestrzeni publicznej, jakim jest centrum handlowe oraz dezynfekowali ręce przy wejściu do centrum i sklepów. To ważne, abyśmy wszyscy – zarówno pracownicy, jak i goście Galerii Przymorze – mogli czuć się komfortowo w tym miejscu – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Opis wszystkich wdrożonych procedur bezpieczeństwa w Centrum oraz regularnie aktualizowana lista otwartych sklepów i punktów usługowych dostępna jest na stronie internetowej i profilu FB.

Źródło: Galeria Przymorze

About Zaspa24

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement