poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Trochę szczęścia na dzień dobry!

Wspaniała książka Jamie Cat Callan to uczta literacka dla każdej kobiety. Dzięki autorce odkrywamy w sobie kobiecość na nowo!

Jamie Cat Callan przez całe życie podziwia swoją babkę, która z krwi i kości jest Francuską. Wydawałoby się, że kobiety na całym świecie są interesujące. Jednak, jest jedno małe „ale”. Francuskie kobiety mają w sobie to „coś”.

„Coś” co pozwala czuć się pięknie, ponętnie, kobieco i niezwykle atrakcyjnie. Francuski ŻYJĄ inaczej. Celebrują życie przez co potrafią dostrzegać piękno. Cieszyć się chwilą!
Kobiety we Francji jedzą mniej, ale smaczniej. Ich posiłki są wyrafinowane, po prostu pyszne!

Lektura „Szczęście na dzień dobry” poprawia nastrój. Sprawia, że chcemy zrobić coś dla swojej kobiecość. Podczas czytania tej książki sięgamy po lakier, by pomalować paznokcie. Kupujemy pyszne pralinki, a nie zwykłą czekoladę. Mamy ochotę kupić eleganckie szpilki i zwiewną sukienkę, a nie trampki i dżinsy.

W taki właśnie świat przenosi nas Jamie Cat Callan…

Czytając tę książkę można na nowo poczuć się dobrze ze sobą. Ba! Spoglądając w lustro dostrzegamy swój własny urok. I o to właśnie chodzi w naszym kobiecym świecie. Abyśmy kochały same siebie. Wtedy pokocha nas świat.

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *